Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Narady z Zarządami ROD Okręgu Pomorskiego. - 02.02.2018

Okręgowy Zarząd Pomorski rozpoczął cykl narad szkoleniowych z Zarządami Rodzinnych Ogrodów Działkowych Okręgu Pomorskiego. W pierwszym dniu odbyła się narada w Chojnicach oraz w Starogardzie. Kolejnego dnia spotkanie odbyło się w Malborku i Tczewie.

Narady szkoleniowe prowadzone są przez Pana Mieczysława Kamińskiego I Wiceprezesa Okręgowego Zarządu. Podstawowym zadaniem i tematem narad jest przygotowanie do rozpoczynających się Walnych Zebrań Sprawozdawczych w ROD. Dlatego w pierwszej kolejności podejmowane są tematy prawidłowego zwołania i przeprowadzenia zebrania. Dalej omawiane są kwestie związane z właściwym przygotowaniem dokumentacji z Walnego Zebrania.

 

Następnie tematem obrad była realizacja zadań inwestycyjnych i remontowych oraz procedura udzielenia i rozliczenia dotacji.

W dalszej części poruszano między innymi tematy uchwalonej zmiany w Statucie PZD, gospodarki śmieciowej, sytuacji ogrodów działkowych, wyborów samorządowych w 2018 r.

Powyższe tematy referowane były pod kierownictwem Pana Mieczysława Kamińskiego również przez Pana Józefa Matwiesa - Sekretarza OZ, Pana Bohdana Jastrzębskiego - Członka OZ, Pana Marcina Kloskowskiego - Dyrektora Biura OZ, Panią Urszulę Kasperkiewicz - insp. ds. inwestycji oraz Pana Franciszka Potulskiego - członka OZ.

M.K.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio