Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Rodzinnie w ROD Kalina w Gnieźnie - 20.07.2017

Dzięki hojności sponsorów i zaangażowaniu działkowców dzieci mogły skorzystać z wielu bezpłatnych atrakcji. W programie festynu były m.in. przejażdżki bryczką, ąuadami i motocyklami, dmuchane zamki, wóz bojowy Straży Pożarnej z Gniezna, strzelnica sportowa, foto-budka. Prowadząca festyn wiceprezes Zarządu ROD Małgorzata Sawicka zadbała o ciekawe konkursy z nagrodami, w których chętnie brały udział zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.

Podczas zabawy można było skorzystać z małej gastronomii, którą wspólnymi siłami z Zarządem ROD zorganizowały i obsługiwały panie z ROD „KALINA". Posmakować można było przepysznej zupy, kiełbasek z grilla, placka drożdżowego z Cukierni Niemann, czy tradycyjnego chleba ze smalcem „własnej roboty" i kiszonych ogórków.

Z punktu widzenia najmłodszych, najciekawszą atrakcją festynu były bezpłatne lody dla każdego dziecka. - Szczególne podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w organizację festynu, zarówno wspomagającym nas sponsorom jak i działkowcom. Już teraz zapraszamy na festyn rodzinny „Na zakończenie wakacji", który odbędzie się w sierpniu -powiedziała Małgorzata Sawicka.

Szczegółowe informacje znajdą się na oficjalnej stronie internetowej ogrodu: kalina.gniezno.pl

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio