Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Dziecka i otwarcie siłowni plenerowej - 09.06.2017

W sobotę 3 czerwca  w ROD im. 2 Armii WP  w Poznaniu odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka. Na specjalnie udekorowanym terenie przy wspaniałej pogodzie bawiło się około 50 dzieciaków. 

Były zabawy, konkurencje sportowe, muzyka, śpiew, taniec, konkursy, a dla zwycięzców nagrody. Impreza prowadzona przez Panie Agatę i Darię była wspaniała. Równie dobrze bawiły się dzieci małe i duże,  dziewczynki i chłopcy oraz, rodzice, babcie i dziadkowie. Były lody, słodycze, napoje, a na zakończenie loteria fantowa, w której wygranymi byli wszyscy. Była zabawa, było głośno, było radośnie!

 

3 czerwca była też inna uroczystość. Prezes Zarządu ROD Zdzisław Śliwa wspólnie z przedstawicielką działkowców Panią Warsicką i wnukiem zmarłego niedawno Sekretarza ROD Andrzeja Smoły - Kacprem otworzyli SIŁOWNIĘ PLENEROWĄ ufundowaną przez Spółkę Święty Wojciech Dom Medialny w Poznaniu za co sponsorowi dziękujemy!  Od samego otwarcia nowe urządzenia  były oblegane przez młodszych i starszych, a na stole pingpongowym rozegrano pierwsze mecze.

 

Tekst i zdjęcia

Andrzej Górczyński

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio