Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne członków OZM PZD z terenu działania delegatury siedleckiej z członkami zarządów siedleckich ogrodów - 03.11.2016

W dniu 22.10.2016 r. w Domu Działkowca ROD Zacisze-Podlasie w Siedlcach  odbyło się spotkanie szkoleniowo-integracyjne członków Okręgowego  Zarządu Mazowieckiego PZD z terenu działania delegatury siedleckiej z  członkami zarządów siedleckich ogrodów.

Celem spotkania było zapoznanie się członków zarządów ROD i nawiązania współpracy pomiędzy ogrodami. Omówiono najważniejsze punkty regulaminu ROD, a także sytuację Związku oraz przygotowanie ogrodów do sezonu zimowego.

10

Członkowie Zarządów wymieniali się wspólnie doświadczeniami i  problemami na jakie napotykają podczas swojej pracy na terenie ogrodów. Zarządy Ogrodów miały okazję porozmawiać i uzyskać odpowiedzi na  wiele nurtujących je problemów od członków Okręgowego Zarządu  Mazowieckiego. Zapowiedziano również zaplanowane na listopad tego roku szkolenie dla społecznych instruktorów ogrodowych. Odbył się również wspólny poczęstunek /koszyczkowy/ i wspólna zabawa.

41

Wszyscy uczestnicy wysoko ocenili po raz pierwszy zorganizowane takie  spotkanie i uznali, że należałoby organizować takie imprezy wspólnie z innym ogrodami z terenu działania delegatury. W czasie spotkania padła propozycja, aby w najbliższym czasie zorganizować podobne spotkanie w Sokołowie Podlaskim z Ogrodami z terenu Sokołowa Podlaskiego, Węgrowa i Łochowa.

Teresa Radzikowska

Kierownik Delegatury Rejonowej OZM PZD

w Siedlcach

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio