Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Prezydent Miasta Włocławek gościł u działkowców ROD "Południe" - 10.10.2016

Miesiąc wrzesień na stałe wpisał się w tradycji Rodzinnego Ogrodu Działkowego jako czas obchodów święta pod nazwą „Dzień Działkowca ROD Południe”. W tym roku coroczne świętowanie miało swój charakterystyczny wydźwięk z racji jubileuszu 35-lecia Polskiego Związku Działkowców. Gościem honorowym tegorocznych dożynek w ogrodzie był Prezydent Miasta Włocławek Pan dr Marek Wojtkowski.

 Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia prezesa rod „Południe” – Andrzeja Ossowskiego, który przywitał wszystkich przybyłych działkowców i gościa specjalnego. Tak wyjątkowe święto było okazją do wręczenia odznaczeń oraz nagród rzeczowych i dyplomów dla działkowców, którzy wybitnie wyróżniają się swoją pracą na rzecz dobra wspólnego. O wręczenie nagród prezes rod poprosił Prezydenta Miasta Włocławek, któremu asystował w ceremonii.

 
 
 
Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy wspólnie przystąpili do biesiadowania niczym jedna wielka rodzina. Tańcom, zabawom i konkursom nie było końca. Działkowcy w szampańskich humorach wracali do swoich domów, życząc sobie kolejnego tak udanego spotkania.
 
(AO)

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio