Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Jubileusz 35-lecia założenia ROD „Falkowa” w Nowym Sączu - 10.10.2016

Rodzinny Ogród Działkowy „FALKOWA” obchodził jubileusz 35 – lecia założenia Ogrodu  oraz  doroczny “Dzień Działkowca”. Uroczystości odbyły się  pierwszego września br. na terenie ogrodu.

W uroczystościach uczestniczyli zaproszeni goście min: Prezydent  Miasta Nowego Sącza, prezesi zaprzyjaźnionych ogrodów – ROD „Senior” oraz z Preszowa ze Słowacji, jak również przedstawiciel Okręgowego Zarządu PZD. W imprezie uczestniczyli licznie działkowcy wraz z rodzinami.

W części oficjalnej przedstawiciel OZ PZD wręczył zasłużonym działkowcom odznaczenia: Odznaka za zasługi dla Polskiego Związku  Działkowców, srebrne i brązowe odznaki  zasłużonego działkowca.

Za zaangażowanie i trud włożony w pracę na rzecz społeczności działkowców ROD „Falkowa”, 33 działkowców otrzymało dyplomy oraz nagrody rzeczowe. 46 działkowców otrzymało dyplomy za wzorowe utrzymywanie działki.

Z okazji Święta Ogrodu odbyły się różne konkursy i zabawy dla dzieci. Zorganizowana była loteria fantowa, z  której dochód przeznaczono na modernizację nowo wybudowanej wiaty przyległej do świetlicy Ogrodu.               Po części oficjalnej rozpoczęto grillowanie i zabawy.

Wydano publikację jubileuszową z okazji 35-lecia powstania Ogrodu, prezentującą historię Ogrodu Działkowego na Falkowej począwszy od jego założenia w 1981r.

Zarząd ROD "Falkowa"

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio