Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dożynki w ROD Bartoszewo w Policach - 14.09.2016

W Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Bartoszewo” w Bartoszewie w dniu 3 września 2016 o godz. 16:00 r. odbyły się „Dni Działkowca”. Uroczystość rozpoczął prezes Marian Ambrosiewicz, przywitał przybyłych działkowiczów wraz z rodzinami oraz zaproszonych gości. Okręgowy Zarząd PZD reprezentował członek Zarządu Pan Eugeniusz Rabuski. Prezes podziękował za przybycie, przedstawił historię ogrodu oraz zadania, które będą realizowane. Pan Eugeniusz Rabuski w imieniu OZ PZD odczytał list skierowany do wszystkich działkowców, który po odczytaniu wręczył prezesowi. 

W swoim wystąpieniu wspomniał również o zadaniach, jakie stoją przed Związkiem i działkowcami w obronie ruchu działkowego w Polsce. Podkreślił konieczność wytrwania dla obrony posiadania działki.   Wskazał, że rok 2016 dla działkowców i Związku jest szczególny w tym roku obchodzimy 35-lecie istnienia Polskiego Związku Działkowców. Dokonał uhonorowania działkowców wręczeniem odznaczenia „Zasłużony Działkowiec”. Długoletnim działkowcom wręczył okolicznościowe medale 35 lecia PZD. Przekazał, że „Dni Działkowca” to dobra okazja do poznania się wzajemnie, wspólnego świętowania. Wszystkim działkowcom i ich rodzinom życzył zrealizowania życiowych planów, dużo zdrowia, wytrwałości, owocnych plonów, przyjacielskiej i koleżeńskiej atmosfery oraz wspaniałej zabawy.

 

Prezes Marian Ambrosiewicz wręczył dyplomy oraz ufundowane przez Zarząd nagrody rzeczowe w postaci bonów do zakupu roślin ogrodowych za ładnie utrzymane działki.

Po oficjalnej części prezes zaprosił wszystkich uczestników „Dożynek” na poczęstunek i na zabawę, która trwała do późnych godzin nocnych. Do tańca przygrywała orkiestra.

Całość uroczystości filmowała obecna na zaproszenie Zarządu ROD telewizja kablowa TV Police.

                                                                                                 Członek Zarządu OZ PZD 

                                                                                                       Eugeniusz Rabuski

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio