Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Podziękowania za udział w Krajowych Dniach Działkowca 2016 - 07.09.2016

Krajowe Dni Działkowca są co roku bardzo ważnym wydarzeniem dla działkowców i PZD. Tegoroczne, które świętowaliśmy w Zabrzu odbywały się w jubileuszowym, 35 roku istnienia Polskiego Związku Działkowców. Działkowcy z całej Polski przyjechali na Śląsk, by razem świętować krajowe dożynki działkowe, które dla członków Związku jest świętem radości i podziękowania za plony oraz za wszystkie dotychczasowe sukcesy. To także doskonała okazja do podziękowania wszystkim, którzy wspierają i pomagają działkowcom, rodzinnym ogrodom działkowym i Związkowi, a także dostrzegają nasze problemy i wykazują dla nich zrozumienie.

Pragnę serdecznie podziękować Państwu za udział w tak ważnych dla działkowców i Polskiego Związku Działkowców uroczystościach, za wsparcie, za uśmiech, za zaangażowanie, za pasję i radość.

Dzięki pozytywnej energii, jaką ze sobą przywieźliście do Zabrza radosne wspomnienia z tej uroczystości pozostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników, również mojej.

Dziękuję za Wasz wysiłek i za te piękne ogrody i działki, które dobrze świadczą o nas wszystkich i o Polskim Związku Działkowców. Dziękuję i życzę każdego roku wspaniałych plonów i radości z działki.

Do zobaczenia na wspólnym świętowaniu za rok.

 

Prezes PZD

Eugeniusz Kondracki

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio