Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Uroczyste Dni Działkowca w ROD Irys w Świdnicy - 08.09.2016

Jak co roku w dobrze zarządzanym i funkcjonującym ogrodzie „Irys” w Świdnicy 3 września o  godz. 14:00 rozpoczęły się ogrodowe Dni Działkowca. Uroczystość otworzył prezes Zarządu ROD pan Adam Nowak.

W swoim wystąpieniu do działkowców i ich rodzin prezes podkreślił tegoroczny wyjątkowy powód do świętowania jakim jest jubileusz 35-lecia PZD, poinformował o odbywających się jednocześnie obchodach Krajowych Dni Działkowca w Zabrzu oraz zaprosił wszystkich uczestników do wspólnego świętowania. 

Oczywiście nie odbyło się bez odznaczeń i nagród dla wyróżniających się działkowców w pracy na rzecz Ogrodu oraz wręczenia dyplomów dla użytkowników wzorowych działek. Świętowanie odbywało się przy dźwiękach wesołej muzyki, w miłej rodzinnej atmosferze. 

Znalazły się również atrakcje dla dzieci: do ogrodu zawitał wóz bojowy z armatą - specjalnie skonstruowany do zabawy dla dzieci, urządzono stolik dla najmłodszych z przyrządami do malowania i rysowania oraz pokaz modeli latających oraz popisy szybowca na „ogrodowym niebie” .Świętowanie na kolorowo przyozdobionym placu przy domu działkowca trwało do wieczora.

 

Jadwiga Kamińska

Instruktor ogrodniczy

PZD – Okręg Sudecki

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio