Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Przygotowania do Okręgowych Dni Działkowca w okręgu gdańskim - 08.07.2016

8 lipca br. w Starogardzie Gdańskim przedstawiciele Pomorskiego Okręgu PZD w Gdańsku pod przewodnictwem prezesa Czesława Smoczyńskiego, spotkali się z przedstawicielami Urzędu Miejskiego. Spotkanie było kolejnym, które przybliżyło nas do wspólnej organizacji Okręgowych Dni Działkowca 2016, właśnie na terenie miasta Starogard Gdański.

WP_20160707_11_14_04_Pro

Wspólnie wypracowaliśmy kolejne szczegóły naszego przedsięwzięcia w tym dekoracje, zarysy programu, kwestie bezpieczeństwa i zabezpieczenia sanitarnego. Jednak już teraz wiemy, że tegoroczne obchody będą szczególne ze względu na samo miejsce. Całość bowiem odbędzie się w samym sercu miasta, na starogardzkim rynku.

W Starogardzie Gdańskim oraz w powiecie starogardzkim działa 19 Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Duża część z nich już rozpoczęła przygotowania do obchodów aby godnie zaprezentować siebie i swoje zbiory podczas uroczystości. W dużej mierze przygotowania do dni działkowca po stronie PZD spoczywają na miejscowych prezesach zarządów ROD oraz na prężnie działającym kolegium prezesów ROD pod przewodnictwem pana Bogdana Grzeli.

 

AL

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio