Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Szukaj

Plebiscyt „Śląskie ogrody 2016” w Dzienniku Zachodnim - 07.07.2016

Rodzinne Ogrody Działkowe stanowiące ważny element miejskiej infrastruktury niejednokrotnie zachwycają swoimi urokami i pięknem. Wszystko dzięki pracy działkowców, którzy w pełni poświęcają się temu aby ich działki były wyjątkowe i można było w nich podziwiać różnoraką roślinności i ogrodową zabudowę.  Dzięki licznym konkursom w których organizację chętnie angażuje się Okręg Śląski nasi działkowcy mogą pochwalić się wynikami swojej pracy.

W ostatnim czasie nawiązano współpracę z Dziennikiem Zachodnim, który na łamach swoich 31 tygodników powiatowych przeprowadza właśnie plebiscyt pn. „Śląskie ogrody 2016”, którego głównym partnerem jest PZD Okręg Śląski w Katowicach. Plebiscyt będzie toczył się w dwóch kategoriach: ogrody działkowe oraz ogrody przydomowe.

Zgłoszenia swojej działki można dokonać tutaj (link) przez cały okres trwania plebiscytu. Głosowania rozpoczną się od 4 lipca do 20 sierpnia. Po tym terminie zostaną wręczone nagrody. Zachęcamy wszystkich działkowców do wzięcia udziału w plebiscycie i życzmy powodzenia !

Mateusz Macianty – Starszy inspektor ds. terenowo – prawnych

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio