Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Uroczystość z okazji Dnia Dziecka w ROD "Sielanka" w Grudziądzu - 10.06.2016

Organizacja imprez dla dzieci to wielka radość i przyjemność. Uśmiech na twarzach uczestników naszych imprez sprawia, że moce nam się nie kończą. Z wielką radością Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Sielanka” w Grudziądzu wraz ze Stowarzyszeniem „Rodzina Wojskowa” przy Jednostce Wojskowej 4503, kolejny raz zorganizowali 05.06.2016 r. uroczysty Dzień Dziecka przed świetlicą ogrodową, którą na ten dzień odświętnie udekorowano. Stowarzyszenie „RW”  reprezentowały Daniela Stawicka i Bożena Szyszkowska. Prezes Zarządu ogrodu Tadeusz Szyszkowski powitał wszystkich zgromadzonych, złożył dzieciom życzenia i przywitał się kolejno z każdym z5 0-cioro dzieci.
 
 
Dzieciom i opiekunom zapewniono napoje i słodki poczęstunek . Bawiły się przy wspaniałej muzyce zespołu „Fun-Art.”. Jak co roku na uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci miały okazję pochwalić się swoimi talentami tanecznymi, muzycznymi, plastycznymi i sprawnością fizyczną. Brały udział w różnych konkursach indywidualnych i grupowych. Do zabawy włączyli się także opiekunowie, którzy wraz ze swoimi pociechami rywalizowali w zabawach.
 

Tradycyjnie odbył się mecz a właściwie dwa mecze ponieważ młodsze dzieci też chciały się zmierzyć w piłkę nożną pomiędzy dziewczynkami a chłopcami. Za udział w zabawach i konkursach  każde dziecko zostało obdarowane upominkiem. Pod koniec wspólnej zabawy każde dziecko otrzymało paczkę ze słodyczami. Na koniec Bożena Szyszkowska poprosiła chętne dzieci do malowania obrazków nt. „Ogród oczami dziecka”, Na dzieci czekały przygotowane materiały w postaci brystolu, kredek, farb akwarelowych, plakatowych, oraz pędzli. Mali plastycy wykazały się dużą pomysłowością. Wszystkie dzieła  zostaną wysłane do Okręgowego Zarządu Toruńsko – Włocławskiego w Toruniu na konkurs. Dzień był słoneczny a impreza udana. Jak zawsze radość i uśmiech dziecka był największym podziękowaniem dla organizatorów. 
 
Opracowała Bożena Szyszkowska

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio