Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Uroczyste obchody Dnia Kobiet w ROD „Relaks” w Ostrowcu Świętokrzyskim - 15.03.2016

Zarząd ROD „Relaks” w Ostrowcu Świętokrzyskim od wielu już lat organizuje uroczyste przyjęcie dla Pań – Działkowców z okazji obchodzonego 8. marca Dnia Kobiet. Na wstępie Prezes ROD przywitał wszystkie przybyłe Panie oraz zespół teatralny Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ostrowcu Św. 

Polski Związek Działkowców
W tym roku zorganizowano przyjęcie w dniu 5. marca – w sobotę, dzień wolny od pracy. Spotkanie odbyło się w Domu Działkowca w ROD „Relaks”. Na uroczystość przybyło tradycyjnie wiele Pań. Jak co roku liczba osób oscylowała wokół 60-80. Zarząd ROD wspólnie z Komisją Rewizyjną ROD przygotował dla zebranych poczęstunek w postaci pączków, ciastek, kawy, herbaty i mandarynek. Każdy uczestnik otrzymał również czekoladę. Nie obyło się oczywiście bez toastu i lampki czerwonego, wyśmienitego wina. 

Polski Związek Działkowców
Kulminacyjnym punktem całej uroczystości był występ kilkunastoosobowego zespołu teatralnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Teatrzyk przedstawił humorystycznie życiowe scenki z życia Pań i innych działkowców na rodzinnych ogrodach działkowych. Blisko dwugodzinny występ nagrodzony został gromkimi brawami. Następnie zespół przedstawił jeszcze kilka skeczów, nie zabrakło też śpiewów przy dźwiękach akordeonu, na którym grała jedna z przybyłych Pań. Śpiewano piosenki ludowe, harcerskie, wojskowe i inne, często już zupełnie zapomniane przez szersze grono. Wszyscy zebrani na uroczystości byli bardzo zadowoleni i aktywnie uczestniczyli we wszystkich atrakcjach tego dnia i wieczoru. Współpracę Zarządu ROD „Relaks” z Uniwersytetem Trzeciego Wieku zawdzięczamy działkowcom, którzy są jego słuchaczami. W miejscu tym należy wyróżnić Panią Alicję Podczaskę – Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej ROD, Panią Alicję Nowak – Sekretarza ROD jako Panie szczególnie zaangażowane w powyższą działalność. 

Polski Związek Działkowców
Polski Związek Działkowców
Polski Związek Działkowców
Polski Związek Działkowców
Polski Związek Działkowców
O właściwą obsługę miłych Pań zadbali oczywiście na bieżąco Panowie z Zarządu ROD.

 
Prezes ROD „Relaks”
Bogdan Nowocień

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio