Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Szkolenia Komisji Rewizyjnych ROD i księgowych w Delegaturach Rejonowych w Chełmie i Zamości - 26.02.2016

W dniach 22.02.2016 r. oraz 24.02.2016 w Delegaturach Rejonowych Zamość i Chełm odbyły się szkolenia dla Przewodniczących Komisji Rewizyjnych oraz księgowych rodzinnych ogrodów działkowych Okręgu PZD w Lublinie. Zagadnienia podejmowane podczas spotkania obejmowały m.in. zmiany dotyczące formy prawnej działania w PZD, zasady; rachunkowości i Zakładowego Planu Kont PZD, sporządzenia sprawozdań finansowych ROD i opracowanie projektu preliminarza finansowego ROD na 2016 jak również aktualne uchwały finansowe oraz dotyczące funduszy obowiązujących w PZD.

Kolejna część szkolenia obejmowała zagadnienia związane z obowiązkami Ogrodowych Komisji Rewizyjnych. Przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej w swoim wystąpieniu omówił obowiązujące wzory protokołów i sprawozdań w kontekście Walnych zebrań sprawozdawczych. W swoim wystąpieniu odniósł się do zapisów nowego Regulaminu Komisji Rewizyjnych i przedstawił najważniejsze jej zadania w bieżącej kadencji. Uczestnicy narady szkoleniowej otrzymali materiały szkoleniowe.

Szkolenie przeprowadzili: Michał Bolek Przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej PZD w Lublinie oraz Barbara Mucha p.o. Główny Księgowy Okręgu PZD w Lublinie.

 

Barbara Mucha p.o. Główny Księgowy Okręgu PZD w Lublinie

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio