Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Noworoczne spotkanie działkowców ROD "Miejski" z samorządowcami miasta i powiatu w Pyrzycach - 19.01.2016

W dniu 15 stycznia 2016r w świetlicy Rodzinnego Ogrodu Działkowego im "Miejski" w Pyrzycach, odbyło się  Noworoczne spotkanie działkowców z samorządowcami.

W uroczystości udział wzięli;

1. Burmistrz Miasta i Gminy Pyrzyce Pani Marzena Podzińska

2. Starosta Powiatu Pyrzyce Pan Kazimierz Lipiński

3. Radny Rady Powiatu Pyrzyce Pan Walenty Darczuk

4. Przedstawiciel Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie Pan Czesław Skonecki

5. Przedstawiciele struktur, oraz  działkowcy ROD "Miejski" w Pyrzycach.

Podczas uroczystości prezes zarządu ROD "Miejski" Pani Genowefa Nowicka podziękowała przedstawicielom samorządu lokalnego, oraz okręgowemu zarządowi PZD w Szczecinie za wsparcie i pomoc ,oraz należytą współpracę  w minionym roku. Omówiła też  działania struktur stowarzyszenia ogrodowego PZD w zakresie wprowadzenia w życie aktów prawnych w tym statutu PZD i regulaminu ROD.

Przedstawiony też został plan wykonania w 2016/2017r ścieżki edukacyjnej długości 750 mb w sektorze "Przedwiośnie", oraz ścieżki z pokazem maszyn rolniczych w sektorze ,"Jutrzenka".  W tym zakresie rozpoczęte zostały już czynności w ścisłej współpracy z Panią Burmistrz.

Pani Burmistrz Pyrzyc przekazała życzenia noworoczne działkowcom podkreślając współpracę z zarządem ROD, oraz Okręgowym Zarządem PZD w Szczecinie. Zadeklarowała też swoją  pomoc  zarządowi ROD w zakresie wykonania ścieżki edukacyjnej, która będzie otwarta nie tylko dla działkowców, ale także dla społeczności lokalnej.

Pan Starosta Powiatu Pyrzyce  deklaruje swoją pomoc i współpracę z zarządem ROD życząc  sukcesów, oraz zdrowia wszystkim działkowcom.

Czesław Skonecki w imieniu Prezydium Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie podziękował zarządowi ROD za zaproszenie na to spotkanie, podkreślając duże zaangażowanie zarządu ROD w prowadzeniu ogrodu, oraz członka  struktur okręgowych PZD Pani Genowefy Nowickiej. Złożone też zostało podziękowanie dla samorządowców za wysiłek i zaangażowanie w zakresie rozwoju ogrodnictwa działkowego, oraz  życzenia noworoczne.

Spotkanie odbywało się w bardzo miłej atmosferze przy poczęstunku symbolicznej lampce szampana, kawa, herbata, ciasto i słodycze.

V-ce Prezes Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie

Czesław Skonecki

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio