Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Jubileusz 80 - lecia ROD "Plon" w Puławach - 08.10.2015

W dniu 19.09.2015 roku o godzinie 15.00 w ROD „Plon" w Puławach, na placu przy świetlicy rozpoczęły się obchody z okazji jubileuszu 80 - lecia powstania ogrodu oraz „Dnia Działkowca 2015".

Na wstępie Prezes Zarządu ROD „Plon" w Puławach pan Zbigniew KĘDZIORA przywitał zaproszonych gości:

  • panią Annę Michowską przedstawicielkę Prezesa Zarządu Okręgowego PZD w Lublinie
  • panią Martę Maślankiewicz przedstawicielkę Prezydenta miasta Puławy
  • panią Bożenę Krygiel przewodniczącą Rady Miasta Puławy
  • pana Zdzisława Kraszewskiego honorowego Prezesa ROD „Plon" w Puławach

oraz działkowców z ROD „Plon" w Puławach wraz z rodzinami na uroczystości z okazji jubileuszu 80 - lecia powstania ogrodu oraz „Dnia Działkowca 2015".

Następnie głos zabrała przedstawicielka Prezesa Zarządu Okręgowego w Lublinie pani Anna Michowską, która w imieniu Prezesa Polskiego Związku Działkowców pana Eugeniusza Kondrackiego przekazała list gratulacyjny, dyplom uznania oraz puchar okolicznościowy na ręce Prezesa ROD „Plon" w Puławach pana Zbigniew Kędziora. Dyplom uznania oraz puchar okolicznościowy pani Anna Michowską wręczyła również w imieniu Prezesa Zarządu Okręgowego PZD w Lublinie .

Pani Marta Maślankiewicz Sekretarz Miasta Puławy w imieniu pana Janusz Grobel Prezydenta miasta Puławy wręczyła na ręce Prezesa ROD „Plon" w Puławach pana Zbigniew Kędziora, List gratulacyjny oraz pamiątkową Statuetkę.

Krótkie przemówienie okolicznościowe wygłosiła pani Bożena Krygiel Przewodnicząca Rady Miasta Puławy oraz pan Zdzisław Kraszewski honorowy Prezes ROD „Plon" w Puławach.

W imieniu Prezesa Zarządu Okręgowego w Lublinie, Prezes ROD „Plon" w Puławach udekorował Srebrną Odznaką „ Zasłużony Działkowiec" i Dyplomem uznania , za długoletnią i wzorową pracę społeczną na rzecz Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Plon" w Puławach pana:

-  Zbigniew Kędziora Prezes Zarządu ROD „Plon" w Puławach

-  Wojciech Czuchryta Sekretarz Zarządu ROD „Plon" w Puławach

-  Czesław Woch Gospodarz ROD „Plon" w Puławach

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio