Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Działkowcy z ROD „Górnik” w Mysłowicach świętowali jubileusz 60 - lecia - 08.10.2015

Organizowane przez ROD  Dni Działkowca od wielu lat stwarzają doskonałą okazję do zamanifestowania jedności i solidarności środowiska skupionego wokół ogrodnictwa działkowego. Działkowcy, politycy, samorządowcy i mieszkańcy mają okazję wspólnie cieszyć się z tego, co społeczeństwu dają ogrody działkowe.

Mieszkańcy dzielnicy Wesoła w Mysłowicach wraz z działkowcami z ROD „Górnik” w Mysłowicach wspólnie bawili się na rodzinnym festynie, którego organizatorem był ROD „Górnik”, MOK oraz Rada Dzielnicy. Festyn był także okazją do świętowania 60- lecia założenia ROD.

Jak co roku złożono podziękowania za pracę działkowców, zarówno tym którzy użytkują działki od wielu lat jak i tym którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z ogrodem działkowym. Prezes ROD wraz z zastępcą prezydenta Miasta Mysłowice wręczali kwiaty, dyplomy i odznaczenia dla zasłużonych działkowców. Nagrodzono również działkowców, którzy otrzymali wyróżnienia za najładniejsze działki. Ogród natomiast z okazji jubileuszu otrzymał puchar ufundowany przez OZ Śląski PZD. 

MM

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio