Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD "Relaks" w Świdwinie - 22.09.2015

5 września 2015 roku zarząd ROD "Relaks" w Świdwinie zorganizował uroczyste obchody Dnia Działkowca w ogrodzie. Mimo niesprzyjającej aury podczas uroczystości działkowcy stawili się licznie.

Prezes Zarządu ogrodu pani Małgorzata Rokita na wstępie przywitała przybyłych działkowców i gości, podsumowała działalność ogrodu w mijającym roku, wskazując na pozytywne zmiany w ogrodzie związane z jego zagospodarowaniem. Okręgowy Zarząd PZD w Koszalinie reprezentowany był przez Wiceprezesa OZ Mariana Sekulskiego, który podziękował działkowcom ogrodu za dotychczasową działalność i życzył wszystkim dalszego spokojnego i przynoszącego zadowolenie korzystania z działek w rodzinnym ogrodzie działkowym.

W ramach współzawodnictwa działkowcy zaprezentowali piękne kosze dożynkowe. Autorzy najpiękniejszych koszy zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi oraz zaproszeniami do zwiedzania ogrodów Hortulus w Dobrzycy.

Po części oficjalnej rozpoczęły się konkursu i zabawy z udziałem wszystkich zgromadzonych. Były konkursy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wspaniała zabwa trwała do późnej nocy.

Uczestnicy imprezy byli bardzo zadowoleni z organizacji i przebiegu Dnia Działkowca i wyrażali nadzieje, że w przyszłym roku zostanie zorganizowana jeszcze impreza lepsza pod każdym względem.

Wiceprezes OZ w Koszalinie

Marian Sekulski

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio