Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Finał konkursu "Zielona Szkoła - Nasza Przygoda z Bioróżnorodnością" w okręgu szczecińskim - 14.09.2015

8 września 2015 roku w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym "CUMA" w Szczecinie odbył się finał Konkursu Miejskiego pod patronatem Konsula Honorowego Królestwa Norwegii w Szczecinie o nazwie "Zielona Szkoła – Nasza Przygoda z Bioróżnorodnością" którego jednym z sponsorów był Polski Związek Działkowców Okręg Szczecin.

Inicjatywa i kontynuacja tego konkursu jest przykładem, w jaki sposób można od dziecka wychowywać człowieka w miłości do otoczenia, w którym  żyjemy.

Ziarno posiane wcześniej wyda w przyszłości plon w postaci szacunku do przyrody oraz do jej zachowania dla przyszłych pokoleń. Wszystko, co zostało dotychczas zrobione przez organizatorów konkursu ma aspekt wymierny,  zarówno dla placówek oświatowych jak również całego społeczeństwa zielonego miasta Szczecina.

 

 

Ciesząc się z osiągnięć i powodzenia tej wspaniałej misji, w imieniu wszystkich działkowców Okręgu Szczecińskiego,  pogratulował nagród laureatom i wyróżnień w poszczególnych kategoriach ogrodów oraz podziękował organizatorom, przedstawiciel Polskiego Związku Działkowców Okręgu Szczecin, Roman Krempski wraz z życzeniami, aby ta zaszczepiona w młodości idea  zaowocowała w postaci nowych działkowców.

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio