Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Dzień Działkowca w ROD "Kolejarz" w Słupsku - 20.08.2015

W dniu 15.08.2015 roku na terenie  Rodzinnego Ogrodu Działkowego Kolejarz w Słupsku odbył się  festyn rodzinny z okazji „Dnia Działkowca. Na terenie ogrodu  działki uprawia 460 rodzin.

W uroczystości udział wzięło ok 70 działkowców oraz zaproszeni goście w osobie Prezesa Okręgowego Zarządu  PZD w Słupsku Pana Wiesława Boratyńskiego, Zarządu ROD, Komisji statutowej oraz problemowych oraz instruktora ogrodniczego Okręgowego Zarządu PZD Pani Longiny Ciesielskiej.

Uroczystość otworzyła prezes zarządu ROD KOLEJARZ Pani Bożena Szarwarkowska, która w swoim wystąpieniu podkreśliła z zadowoleniem, że działkowcy z ROD Kolejarz  przed świętem działkowym ukończyli dużą inwestycję polegającą na elektryfikacji całego ogrodu mimo popsutych alejek, działkowcy cieszyli się, że wszyscy mają możliwość korzystania z energii co w znacznym stopniu podniesie estetykę działek. Energia na każdej działce umożliwi korzystanie  z kosiarek, nożyc do żywopłotów itp., co do tej pory nie było możliwe.     

Pani Prezes  zaprosiła   do zabawy  dzieci działkowców,  dla których przygotowano wiele niespodzianek,  a później samych działkowców, którzy  przy  kapeli i ognisku bawili się  do północy.

Longina Ciesielska

Instruktor ds. ogrodniczych  

OZ w Słupsku

 

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio