Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Prezes OZ w Szczecinie kandyduje w wyborach parlamentarnych - 29.07.2015

Prezes OZ w Szczecinie Tadeusz Jarzębak będzie ubiegać się o mandat poselski w jesiennych wyborach parlamentarnych. Jako bezpartyjny kandydat  wystartuje z zachodniopomorskich list Polskiego Stronnictwa Ludowego z pozycji czwartej.

Prezes Jarzębak podkreśla, że w sejmie chciałby godnie reprezentować interesy działkowców. Zdobycie mandatu poselskiego pozwoliłoby mu sygnalizować w polskim parlamencie problemy z jakimi zmagają się ogrody i Związek. Dałoby mu to także możliwość występowania z projektami, które służyłyby społeczności działkowców.

Minione lata, pełne trudnych doświadczeń oraz walki o dalsze istnienie rodzinnych ogrodów działkowych i altan, pokazały jak ważne jest poparcie polityków w stanowieniu prawa, które zabezpiecza interesy działkowców. Zachęcamy zatem wszystkich zachodniopomorskich działkowców do rozważenia udzielania poparcia panu Tadeuszowi Jarzębakowi, który przez 40 lat swojego członkostwa w Związku niejednokrotnie udowodnił swoje oddanie dla idei ogrodnictwa ruchu działkowego i PZD. Najlepszym dowodem na jego zaangażowanie i zaufanie jakim cieszy się wśród działkowców jest jego wieloletnia prezesura w okręgu szczecińskim i aktywna działalność w krajowych strukturach Związku.

AD

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio