Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Wakacje na wesoło w ROD "Goździk" w Płocku - 29.07.2015

18 lipca br. w ROD „Goździk” w Płocku odbył się wakacyjny piknik rodzinny. Integracyjna, łącząca pokolenia impreza na rozpoczęcie wakacji zgromadziła w ogrodzie wielu działkowców z ich rodzinami.

20150718_175243

To już kolejna, po Dniu Dziecka, impreza zorganizowana w tym roku przez Zarząd ROD „Goździk” na terenie ogrodu. Piknik otworzył prezes zarządu ROD „Goździk” Marcin Werner, który śpiewająco rozpoczął zabawę zachęcając wszystkich do wspólnego biesiadowania. W rytm muzyki na żywo, przy udziale zespołu wokalno-instrumentalnego, tanecznym krokiem działkowcy rozpoczęli wakacje na RODOS, w „Goździku”.  Zmieniając częściowo tekst piosenki znanego zespołu, wszyscy uczestnicy imprezy radośnie śpiewali: „Bo wszyscy działkowcy to jedna rodzina”.

Piknik, który zgromadził wiele działkowych rodzin trwał do późnych godzin wieczornych. Wszyscy uczestnicy podkreślali, że tego typu imprezy są potrzebne, a integracja, mile spędzony czas, wspólna zabawa, która jednoczy ludzi są bezcenne. I właśnie po to jest m.in. ten nasz „goździkowy” RODOS.

MW

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio