Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego uczestniczył w spotkaniu Prezydium OZ w Zielonej Górze - 19.01.2015

Pan Czesław Fiedorowicz, Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego uczestniczył w Piątek (16.01.2015r.) w obradach prezydium OZ PZD w Zielonej Górze. Spotkanie prowadził pan Marian Pasiński, Prezes OZ w Zielonej Górze. Pan Prezes Zapoznał zgromadzonych z aktualna sytuacją w Polskim Związku Działkowców, z problemami jakie napotyka Związek w trakcie rejestracji nowego Statutu oraz  wynikami zebrań ustawowych w naszym Okręgu, które pozwalają stwierdzić, iż w ogromnej większości działkowcy pozytywnie oceniają Polski Związek Działkowców.

Pan Przewodniczący oznajmił, iż będzie się starał by Sejmik Województwa Lubuskiego postrzegał ogrody działkowe jako ważny element w krajobrazie miast i miasteczek w naszym regionie oraz będzie przekonywał radnych do wspierania Rodzinnych Ogrodów Działkowych w inwestycjach i modernizacji infrastruktury ogrodowej, tak by stały się one atrakcyjnym miejscem dla wszystkich mieszkańców naszych miast.

Pan przewodniczący podziękował z udzielone mu wsparcie w ostatnich wyborach samorządowych oraz zapewnił, iż zamierza dalej kontynuować dobrą współprace z Zielonogórskim oddziałem PZD.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio