Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

"ROD Stokrotka w Białobrzegach pozostaje w strukturach PZD" - 27.10.2014

Białobrzegi 25.10.2014 

Sobota była szczególnym dniem dla działkowców z Białobrzegów Radomskich. W tym dniu bowiem działkowcy ogrodu ,,Stokrotka” zebrali się na zebraniu ustawowym dwa dni po Nadzwyczajnym Zjeździe PZD w Warszawie, który zatwierdził statut Polskiego Związku Działkowców.

  W zebraniu tym uczestniczył przedstawiciel Delegatury Radomskiej pan Ryszard Staniak, który zapoznał zebranych z najważniejszymi zapisami uchwalonego statutu. Zapoznał również zebranych z wystąpieniami na zjeździe Prezesa OZ w Warszawie. Omówiono problemy, które utrudniają życie działkowcom. Szczególnie dużo mówiono o pani Rzecznik Praw Obywatelskich, która zamiast bronić obywateli swoimi poczynaniami próbuje ich niszczyć.

  Wyrok Sądu Administracyjnego prowadzi do likwidacji ogrodów poprzez niezrozumiałe wyroki na nasze altany.

  Rozumiemy, że polityka rządzących  prowadzi do likwidacji ogrodów. Wydaje nam się, że rząd PO jest jedynym rządem w świecie, który walczy z obywatelami.

 Działkowcy są uparci i wiedzą, że siłą działkowców jest ich jedność. Tą jednością jesteśmy silni. Dlatego tez zebrani podjęli uchwałę o pozostaniu w strukturach PZD.

Przypominamy, że wszystkie ogrody delegatury radomskiej, które odbyły zebrania pozostały w strukturach PZD. Wierzymy, że piec ogrodów, które odbędą zebrania pozostaną w PZD. Choćby po to aby zadać kłam słowom pani Rzecznik.

 

 Opracowała:                                                          

Dorota Matuska                                                              

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio