Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

„Piątek 13 grudnia 2013 roku kojarzyć mi się będzie z chwilą przełomową dla funkcjonowania działek i ogrodów w Polsce” - 16.12.2013

Szanowny Panie Prezesie!

Piątek 13 grudnia 2013 roku kojarzyć mnie się będzie z chwilą przełomową dla funkcjonowania działek i ogrodów w Polsce. Przełomową, bo chyba nigdy wcześniej uchwalenie ustawy regulującej materię ogrodnictwa działkowego nie spowodowało tak znaczącego zaangażowania ludzi codziennego trudu działkowego i polityków.

Cieszę się wielką radością z wygrania tej batalii siłą argumentów, które władze Związku, kierownictwo Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej ora nieprzeliczone rzesze działkowców prezentowały wobec oponentów, nawiedzonych polityków i własnej V kolumny.

Przekazanie Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej przyjętego przez Sejm dokumentu spełniającego wysokie wymagania postawione przez Trybunał Konstytucyjny, mamy pełne prawo traktować jako ciężko zapracowany, przy wielkim wysiłku i znoju, wspólny sukces.

Panu Prezesowi, Prezydium Krajowej Rady, pełnomocnikom Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej składam serdeczne gratulacje. Życzę sił i energii potrzebnych zaraz , po wejściu ustawy w życie.

Życzę autentycznego spokoju przed- i poświątecznego, szczęścia i zdrowia w Nowym 2014 Roku.

 

Grzegorz Oracz

działkowiec z ROD "Czeczotka" w Ostrołęce

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio