Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Wydarzenia

Działkowcy masowo apelują do posłów PO - 09.09.2013

Coraz więcej osób sprzeciwia się zmianom proponowanym przez posłów PO z uporem forsujących rozwiązania, które działkowcom przyniosą tylko rozczarowanie, a ogrodom chaos i zagrożenie dalszego bytu. Na stronie Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej pojawił się Apel, który drogą elektroniczną można przesłać do posłów z Komisji Infrastruktury i Samorządu Terytorialnego. W ciągu zaledwie jednego weekendu z aplikacji skorzystało 2 tys. osób. W ten sposób działkowcy wyrażają swój sprzeciw wobec proponowanych zmian i apelują o ich wycofanie.

Tak entuzjastyczny odzew środowiska działkowego świadczy o tym, że działkowcy mają już dość politycznych manipulacji i obietnic bez pokrycia, a także wypaczania sensu projektu obywatelskiego, pod którym złożyło swój podpis blisko milion obywateli.

Mamy nadzieję, że posłowie PO po nie pozostaną obojętni i głusi na masowe apele działkowców i zmienią swoje podejście i poważnie potraktują dalsze prace nad ustawą o ogrodach działkowych, uwzględniając w niej przede wszystkim interes działkowców, a nie interes własny, gmin i deweloperów.

Aby wysłać list do posłów wystarczy kliknąć (wyślij list do posłów), wpisać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a następnie przepisać kod, który zabezpiecza przez spamem (bez tego list nie zostanie wysłany) i kliknąć przycisk „WYŚLIJ”. Całość zajmuje dosłownie kilkanaście sekund.

Powrót

Copyright © 2021 Polski Związek Działkowców All rights reserved.

made by Esencja Studio