Rodzina
Zdrowie
Ekologia
Edukacja
Wypoczynek

Bieżące wydarzenia

Spotkanie z Kolegium Prezesów ROD w Trzciance - 14.11.2025

W poniedziałek, 3 listopada br., w Urzędzie Miejskim, odbyło się spotkanie Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Trzciance z Burmistrzem, Krzysztofem W. Jaworskim. Obok trzcianeckich prezesów ROD w spotkaniu uczestniczyli Marian Praczyk Prezes i Maria Fojt Wiceprezes Okręgu PZD w Pile.

Podczas spotkania Prezesi podziękowali Burmistrzowi za wsparcie rozwoju ogrodów działkowych, wręczyli upominek oraz list.

Gmina rokrocznie wspiera ROD kwotą 30 000 zł.

Burmistrz podziękował za współpracę w działaniach na rzecz naszej zielonej Trzcianki.

Powrót

Copyright © 2026 Polski Związek Działkowców All rights reserved.